Idea i cel 


W wyniku badań rynkowych stwierdzono, iż działające obecnie na rynku portale, posiadają wysoki stopień specjalizacji w jednej konkretnej dziedzinie lub są skierowane do bardzo wąskiej grupy odbiorców. Znalezienie potrzebnych narzędzi, informacji, pomocy naukowych wymaga korzystania co najmniej z kilku stron internetowych, co wiemy z doświadczenia, jest niezmiernie frustrujące.

 

Obecne już na rynku portale z materiałami dla nauczycieli lub uczniów nie oferują takich usług. Żaden portal nie zapewnia użytkownikom tak szczegółowych testów. Generator testów znacznie skraca czas przygotowania i sprawdzania testów. Pomaga także uczniom w przygotowaniu się do testu. Jest to innowacja produktowa na skalę międzynarodową.

 

Pomysł zbudowania portalu edukacyjnego narodził się z potrzeby skrócenia czasu przygotowywania i sprawdzania testów szkolnych oraz zmniejszenia liczby tzw. „gotowców”.

 

 Przedtestem.pl jest portalem wielojęzycznym, co ułatwia zniesienie bariery językowej i sprawia, iż z e-usług będą mogły swobodnie korzystać różne grupy narodowościowe, portal uwzględnia specyficzne wymagania różnych środowisk społecznych czy zawodowych.

Centralnym punktem naszego portalu jest Generator testów. Urozmaicenie portalu stanowi:

  • Wyszukiwarka kursów – pozwoli na wyszukanie kursów w określonej lokalizacji oraz uzyskanie opinii o poszczególnych korepetytorach
  • Doradztwo – w wyborze najbardziej optymalnej metody nauki
  • E – learnig – baza danych z kursami
 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową propozycją!